Nabídka pro firemní zákazníky

Workshopy:

  • Motivace a sebemotivace: Jak ji chápat a jak s ní růst
  • Spokojenost: Jak ji nacházet a zvyšovat
  • Time management a psychologie produktivity
  • Stres management: Jak zvládnout obtížné situace, snížit pracovní stres a vyhnout se vyhoření
  • Kariérní sebepoznání a seberozvoj
  • Kontrola mysli: Cesta k redukci stresu, zvyšování spokojenosti, výkonu i motivace
  • Vůle a sebekontrola: Jak si poručit, jak dělat obtížné a jak překonat prokrastinaci
  • Jak se rozhodovat

 

Na výše uvedená témata připravím vzdělávací moduly od hodinové přednášky po celodenní workshop. Nabízím také komplexní dlouhodobý program rozvoje  zaměstnanců v oblasti self-managementu.

Pro školy i další instituce nabízím kromě výše uvedených témat také kurzy na téma moderní kariérní poradenství a volba povolání (pro poradce i koncové klienty)

 

Líbí se mi, že jdete do hloubky, věci pečlivě analyzujete, vidíte (uvádíte) vždy plusy i mínusy, máte racionální přístup, přemýšlíte o věcech. Vyhovuje mi, že váš workshop obsahuje množství informací, metod atd., které mohu doma rozvést, vybrat si, co mi vyhovuje…

Anna

Přečíst další hodnocení workshopů

Panelové diskuze a vystoupení na eventech a konferencích

Rád vystoupím na vašich panelových diskuzích (např. TECHOCON 2018), pokud se dotýkají témat psychologie, psychologie práce, produktivity, nových technologií, společnosti apod.

Psychologické a kariérní poradenství zaměstnancům // Koučink

Pomohu vašim zaměstnancům s obtížnými situacemi nebo se změnou. Služba nezávislého odborníka garantuje nezávislost a diskrétnost. Podle jejich potřeb nabízím různý přístup: od rozvoje, psychoterapie, zvládání stresu až po koučink, podporu při outplacementu nebo kariérní plánování.

Konzultace

Konzultuji se zaměstnanci, manažery a podnikateli v oblastech přechodu, které jsou pro ně psychologicky i odborně náročné (vstup do podnikání, podnikatelská expanze, přechod na vyšší manažerskou pozici, odchod z pozice). 

Firemní úspěch je podmíněn úspěchem každého zaměstnance

Firma je pro mě – a pro každého vašeho klienta: Paní, která zvedne telefon. Recepční, který se na mě usměje. Specialista, který mi napíše dobrý email. Počet dní, který uplyne do dodání zásilky. Firma pro mě není charisma vašeho ředitele, vaše “vize” umístěná na webu ani váš strategický plán. S těmi se jako zákazník nesetkávám. Z dlouhodobého hlediska mohou spokojené zákazníky vytvářet pouze spokojení zaměstnanci. Spokojení zaměstnanci jsou ti, kteří se sebou (se svými emocemi, chováním, prožíváním, stresem – ano, i se svou spokojeností) dokážou pracovat. Neznám více samozřejmou, a více přehlíženou realitu, než je právě tato. Chci pomáhat firmám a jejich zaměstnancům v tomto uvědomění a v této dovednosti.

VYBRANÉ REFERENCE

Wunderman, Škoda Auto, Porsche Česká republika, Phillips Lightning, HB Reavis, Techo Czech Republic, Rossmann, Stone & Belter, HILL International, Maersk, UGO/Kofola, PR.Konektor, Barlife/Linkman Media, Sazka, Dobrá čajovna, Europeum, Lonza Biotec, Kruk, Mars Czech, Univerzita Karlova, Zdravotní klaun, Egit

Máte otázky?