Opatření proti šíření koronaviru

(aktualizováno 30.3.2020):

Milí klienti,

v tuto chvíli uvažuji o možnosti online poradenství od května 2020 (pravděpodobně prostřednictvím skypu či podobné aplikace). Tuto formu zavedu nejprve experimentálně pro menší počet klientů a později vyhodnotím, zda ji budu nabízet i pro ostatní klienty.

Online poradenství má své výhody i nevýhody a kvůli těmto nevýhodám jej nebudu nabízet pro klienty hledající hlubší psychoterapii nebo psychoterapii závažnějších duševních stavů/poruch. Budu jej tedy nabízet pouze pro oblast psychologického poradenství a konzultací (příp. koučinku), na kterou se ovšem především specializuji. Více informací bude následovat.

S touto nabídkou se budu postupně obracet na (v tomto pořadí):

  • stávající klienty, kteří díky omezením přišli v březnu a dubnu o domluvené hodiny,
  • potom na stávající klienty, kteří měli v mezidobí zájem o setkání,
  • na nové klienty, kteří mi v posledních měsících napsali se zájmem o poradenství.
  • Pokud budete mít zájem o tuto formu poradenství a nespadáte do ani jedné z výše uvedených kategorií, napište mi, určitě se časem domluvíme na termínu, ovšem může to v této chvíli trvat (i v řádu měsíců)

Tuto službu zavedu až od května, protože během dubna se ještě stále budu soustředit především na hromadnou “krizovou intervenci” prostřednictvím médií, mediálních rozhovorů a přípravy e-knihy, jak zvládat koronavirovou krizi, která brzy vyjde a bude – stejně jako vše ostatní, co v tuto chvíli tvořím – k dispozici zdarma všem. I poté prosím počítejte s tím, že rozjezd online poradenství potrvá, protože v úvodním režimu jej nabídnu pouze malému počtu klientů, tak abych dokázal nalézt nejlepší (technické i formální) nastavení celé služby. Děkuji za trpělivost.

Všechny níže uvedené změny platí, poradenství formou osobních setkání v tuto chvíli nenabízím (osobní setkání a hodinové poradenství tváří v tvář na krátkou vzdálenost je bohužel asi nejhorší situací z hlediska rizika šíření viru)

 

(aktualizováno 20.3.2020):

Milí klienti,

v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru přistupuji ke zrušení individuálních poradenství u všech svých klientů ve všech plánovaných termínech do konce dubna. Tento termín budu upravovat (příp. posouvat) podle toho, jak se bude měnit epidemiologická situace. 

Děkuji moc za pochopení – mysleme prosím na sebe a hlavně na naše starší spoluobčany, kolegy či pra/rodiče především tím, že nebudeme zbytečně riskovat přenos nákazy a omezíme mezilidské aktivity, které nejsou nezbytně nutné. Nevyvolávejme paniku a nešiřme nespokojenost, ale chovejme se prosím zodpovědně.

Další informace, doporučení a rady, jak psychicky zvládnout koronavirovou epidemii, naleznete zde nebo na mých facebookových stránkách.

Děkuji moc! Prosím sledujte tento web nebo mě kontaktujte ohledně případných změn či dotazů.

 

Pokud máte další otázky, napište mi  dotaz.