Opatření proti šíření koronaviru

(aktualizováno 13.4.2020):

Milí klienti,

od května 2020 vám nabízím online poradenství (formou video nebo audio aplikací – Skypu, Google Duo nebo telefonu). V první fázi zavedu tuto formu experimentálně pro menší počet klientů (pro nalezení nejlepšího technického řešení pro různou rychlost internetového připojení), později (od druhé poloviny května-června) ji budu nabízet všem, i novým klientům.

Online poradenství má své jasné výhody, ale i nevýhody a kvůli těmto nevýhodám jej nebudu nabízet jako psychoterapii některých závažnějších duševních stavů/poruch (viz informace zde). Budu jej tedy nabízet v oblasti běžného psychologického poradenství, psychoterapie v rámci osobního rozvoje a konzultací (příp. koučinku) v těch oblastech, kterými se zabývám – viz přehled mých poradenských služeb.

Více informací, včetně detailního popisu online poradenství, jeho předpokladů a podmínek, bude brzy následovat.

S touto nabídkou se budu nyní postupně obracet na (v tomto pořadí):

  • stávající klienty, kteří díky omezením přišli v březnu a dubnu o domluvené hodiny,
  • potom na stávající klienty, kteří měli v mezidobí zájem o setkání,
  • na nové klienty, kteří mi v posledních měsících napsali se zájmem o poradenství.
  • Pokud máte už nyní zájem o tuto formu poradenství a nespadáte do ani jedné z výše uvedených kategorií, napište mi, určitě se domluvíme (byť vám možná nezaručím termín už v květnu)

Tuto službu zavádím až od května, protože během dubna se ještě stále budu soustředit především na hromadnou “krizovou intervenci” prostřednictvím médií. Rovněž chystám e-knihu, jak psychicky zvládat koronavirovou krizi, která brzy vyjde a bude – stejně jako vše ostatní, co v tuto chvíli tvořím – k dispozici zdarma všem (aktuální články a rozhovory ke koronavirovým opatřením najdete na mém facebooku)

Všechny níže uvedené změny platí, poradenství formou osobních setkání v tuto chvíli nenabízím (osobní setkání a hodinové poradenství tváří v tvář na krátkou vzdálenost je bohužel asi nejhorší situací z hlediska rizika šíření viru). V případě dotazů mě prosím kontaktujte.


(aktualizováno 20.3.2020, edit 13.4. – odstranění termínu, dokdy přerušuji fyzické poradenství – nyní na dobu neurčitou, nahradí jej nabídka online poradenství ):

Milí klienti,

v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru přistupuji ke zrušení individuálních poradenství u všech svých klientů. 

Děkuji moc za pochopení – mysleme prosím na sebe a hlavně na naše starší spoluobčany, kolegy či pra/rodiče především tím, že nebudeme zbytečně riskovat přenos nákazy a omezíme mezilidské aktivity, které nejsou nezbytně nutné. Nevyvolávejme paniku a nešiřme nespokojenost, ale chovejme se prosím zodpovědně.

Další informace, doporučení a rady, jak psychicky zvládnout koronavirovou epidemii, naleznete zde nebo na mých facebookových stránkách.

Děkuji moc! Prosím sledujte tento web nebo mě kontaktujte ohledně případných změn či dotazů.

 

Pokud máte další otázky, napište mi  dotaz.