Hodnocení workshopů

Budu rád, pokud mi i vy pošlete své hodnocení workshopu. Zde sem e výběr několika z nich:

 

Na wokshop jsem přišel se spoustou chaotických dotazů a odešel s ještě více dotazy, ale už s přesným zaměřením, které si musím v průběhu času zodpovědět sám, abych nalezl to pravé pro sebe. A za to jsem tomuto workshopu potažmu panu Špokovi velmi vděčný.

Petr

 

Nejen , že si odnesete zajímavou zkušenost z interakce na aktuálním setkání, ale další “stravu”, kterou budete moci zužitkovat později a vracet se k tomu.

Michal 

 

Moc Vám, pane Špoku, děkuji  za přínosný a hloubavý seminář. Díky němu vím, jak přistupovat k otázkám hledání sebe sama a spokojenosti ve svém povolání. Vaše vstupy a nám předané materiály jsou velmi zajímavé a praktické k zamyšlení a prostudování.

Michaela

 

Školení-setkání mělo velmi příjemnou atmosférou. I setkat se se zvídavými lidmi z různých koutů naší země, různého věku, pracovního zaměření i životní situace, kteří ale zrovna také jsou naladěni na podobnou vlnu-přání umět lépe řídit vlastní kroky, bylo obohacující.

Pavla

 

Časová dotace – výborné

Možnost vyzkoušet techniky – výborné

Způsob předání informací – výborné

Množství informací, zejména praktických – výborné

Celkový dojem – výborný

Podotýkám, že jsem jel z 300 km vzdálené lokality a v sobotu 🙂

Michal

 

Já jako její doprovod jsem se o sobě mnohé dozvěděla a i když jsem nešla na workshop z důvodu (…) tak pro mě byl velkým přínosem a měl na mě až terapeutický účinek… to se hold stává, když se občas sejdou ti správní lidé na správném místě a ve správný čas… díky za to.

Marie

 

Jsem ráda, že jsem jela. Připravil jste pro nás teorii k ukotvení problematiky do souvislostí i praktická cvičení, která opravdu jdou zařadit do života a celkově bylo moc fajn, jak jste to pojal. Odnáším si jiný pohled na pocity, vědomí, že je někdy příliš přeceňujeme a dobré věci lze dělat bez ohledu na libost a nelibost pocitů.

Pavla

 

Dozvěděla jsem se teoretické informace z oblasti fungování lidského mozku a zároveň i praktické návody jak toto využít pro svůj osobní prospěch a růst. Několik “návodů” jsem začala praktikovat a usnadňují mi život. Doporučuji.

Lektor byl  erudovaný , empatický a strávený den byl velmi příjemný a přínosný.

Pavla Ch.