Hodnocení workshopů

Budu rád, pokud mi i vy pošlete své hodnocení workshopu. Uvedu jej tady pouze s vaším křestním jménem.

 

Na wokshop jsem přišel se spoustou chaotických dotazů a odešel s ještě více dotazy, ale už s přesným zaměřením, které si musím v průběhu času zodpovědět sám, abych nalezl to pravé pro sebe. A za to jsem tomuto workshopu potažmu panu Špokovi velmi vděčný.

Petr

 

Děkuji, workshop předčil moje očekávání! Hlavně se těším, jak budu trénovat kontrolu mysli: návod + praktické techniky jsme pro to obdrželi.

Hedvika

 

Děkuji za obohacující workshop, který mi pomohl najít další cesty, jak se sebou pracovat. Myšlenky a techniky (…) byly velmi inspirativní a rozšířily mi obzory “co se sebou dále”. Doporučuji.

Radka

 

Pozitivní přístup, dobré příklady a skvělá atmosféra.

Lukáš

 

Jeden z najlepších workshopov na ktorych som bol…. tema produktivity a vyvazenosti ma zaujima uz dlhsie, ale tohle bol prvy workshop, ktory mi dal vsetky informacie do kontextu a kde som sa dozvedel kopec zaujimavých tipov a trikov… “Spokovo kolecko” my hodne ovplivnilo moj pohlad na veci…. Doporucujem kazdemu, kto sa chce zlepšit nie len v osobnej produktivite… 

Patrik

 

Nejen , že si odnesete zajímavou zkušenost z interakce na aktuálním setkání, ale další “stravu”, kterou budete moci zužitkovat později a vracet se k tomu.

Michal 

 

Workshop mi pomohl otevřít se více možnostem a namotivoval mne více experimentovat.

Adam

 

Úžasný a užitečný workshop, teď jen začít. Vše pro to už vím 🙂

 

Moc Vám, pane Špoku, děkuji  za přínosný a hloubavý seminář. Díky němu vím, jak přistupovat k otázkám hledání sebe sama a spokojenosti ve svém povolání. Vaše vstupy a nám předané materiály jsou velmi zajímavé a praktické k zamyšlení a prostudování.

Michaela

 

Byl jsem spokojen. Workshop z velké části naplnil moje očekávání (hlouběji porozumět tématu) a poskytl mi také určité praktické návody jak se posunout. Byl jsem rád, že to mělo právě formu workshopu (ne jen přednášky) a tedy bylo možné si některé věci alespoň trochu vyzkoušet. Uvítal jsem také doplňující textové materiály.

František

 

Workshop mi pomohl poznat víc samu sebe a ulehčit hledání svého povolání.

Edita

 

Prakticky pojaté. Koktejl a výtažek z různých přístupů, který v celku dával velký smysl. Velmi srozumitelné.

Vladimíra

 

Školení-setkání mělo velmi příjemnou atmosférou. I setkat se se zvídavými lidmi z různých koutů naší země, různého věku, pracovního zaměření i životní situace, kteří ale zrovna také jsou naladěni na podobnou vlnu-přání umět lépe řídit vlastní kroky, bylo obohacující.

Pavla

 

Časová dotace – výborné

Možnost vyzkoušet techniky – výborné

Způsob předání informací – výborné

Množství informací, zejména praktických – výborné

Celkový dojem – výborný

Podotýkám, že jsem jel z 300 km vzdálené lokality a v sobotu 🙂

Michal

 

Workshop byl pro mne potřebnou příležitostí k zamyšlení nad svou prací a pracovní budoucností. Líbila se mi kombinace poznatků a praktické skupinové i individuální práce a diskusí.

Ludmila

 

Já jako její doprovod jsem se o sobě mnohé dozvěděla a i když jsem nešla na workshop z důvodu (…) tak pro mě byl velkým přínosem a měl na mě až terapeutický účinek… to se hold stává, když se občas sejdou ti správní lidé na správném místě a ve správný čas… díky za to.

Marie

 

Workshop vydefinoval soubor postupů, nástrojů a seznámil nás s jejich použitím tak, abychom byli schopní tyto dovednosti uplatnit ve svém každodenním životě.

Olga

 

Workshop mi ukázal, že na volbu povolání a jeho hledání není nikdy pozdě. Odnáším si konkrétní návod, jak ve své situaci pokračovat a jak na volbu povolání nahlížet. Velmi děkuji!

Kamila

 

Jsem ráda, že jsem jela. Připravil jste pro nás teorii k ukotvení problematiky do souvislostí i praktická cvičení, která opravdu jdou zařadit do života a celkově bylo moc fajn, jak jste to pojal. Odnáším si jiný pohled na pocity, vědomí, že je někdy příliš přeceňujeme a dobré věci lze dělat bez ohledu na libost a nelibost pocitů.

Pavla

 

Workshop splnil až předčil má očekávání. Vyvážená kombinace teorie a praxe, podaná intenzivní a zábavnou formou.

 

Dozvěděla jsem se teoretické informace z oblasti fungování lidského mozku a zároveň i praktické návody jak toto využít pro svůj osobní prospěch a růst. Několik “návodů” jsem začala praktikovat a usnadňují mi život. Doporučuji.

Lektor byl  erudovaný , empatický a strávený den byl velmi příjemný a přínosný.

Pavla Ch.

 

Moc děkuji za příjemně strávenou sobotu a připomenutí toho, že UVĚDOMĚNÍ je důležitý krok ke změně a k nalezení odpovědí

Bára

 

Velmi aktivní workshop, který mi poskytl návod, jak dále postupovat k naplnění mého profesního života. Děkuji.

Silvie

 

Bylo to bezvadné, teorie i praktické zkušenosti tak akorát vyvážené … Workshop mi opravdu už teď udělal radost, protože se člověk dozví, že mnoho věcí je v jeho rukou, jen začít používat všechny ty dovednosti. Děkuji.

Soňa