Informace k workshopům – přihlašování a platba

Přihláška a rezervace místa

Přihlašujte se prostřednictvím webového formuláře u jednotlivých kurzů (případně emailem či telefonicky). Místa na kurzu jsou vám rezervována po zaplacení zálohy. Zálohu prosím zaplaťte do 3 pracovních dnů od přihlášení na kurz. (Není-li pro vás možné zálohu v tomto termínu zaplatit, dejte mi prosím vědět – domluvíme se.)

Záloha

Zálohy na kurzy jsou v jednotné výši 500 Kč, pokud u kurzu není uvedeno jinak. Zálohu prosím pošlete na účet 670100-2207499055/6210 – mBank (údaje pro mezinárodní platbu najdete zde). Neposíláte-li částku z účtu s vaším jménem, uveďte své jméno, příp. datum workshopu do zprávy pro příjemce. Prosím o zaplacení zálohy do tří pracovních dnů od přihlášení na kurz.

Platba

Platbu (doplatek po odečtení zálohy) můžete provést:

  • (a) Na místě v hotovosti.
  • (b) Převodem na účet – postupujte stejně jako při platbě zálohy nebo můžete obě platby spojit dohromady. Platbu prosím proveďte tak, aby peníze přišly na účet nejpozději dva dny před konáním kurzu.

Studentská sleva

Studentská sleva je pro studenty denního (prezenčního) studia SŠ, VOŠ, VŠ do úrovně magisterského studia (včetně), nikoli pro doktorandské studenty. Pokud budete chtít poskytnout studentskou slevu, informujte mě prosím při přihlašování.

Storno podmínky

Při odhlášení 7 a více dní před kurzem vám zálohu (nebo celou zaslanou částku) vrátím. Při pozdějším odhlášení nebo neúčasti záloha propadá (pokud jste uhradili celou cenu kurzu, vrátím vám tuto cenu nižší o zálohu).

O přijetí zálohy/jakékoli platby vás vždy informuji emailem. Potvrzení o platbě vám vystavím na místě, pokud jej potřebujete dříve, obraťte se na mě. V případě jakýchkoli dotazů nebo chcete-li zaslat fakturu, neváhejte mě kontaktovat.