Hodnocení workshopů

Budu rád, pokud mi i vy pošlete své hodnocení workshopu. Uvedu je tady pouze s vaším křestním jménem.

 

Na workshop jsem přišel se spoustou chaotických dotazů a odešel s ještě více dotazy, ale už s přesným zaměřením, které si musím v průběhu času zodpovědět sám, abych nalezl to pravé pro sebe. A za to jsem tomuto workshopu potažmu panu Špokovi velmi vděčný.

Petr

 

Líbí se mi, že jdete do hloubky, věci pečlivě analyzujete, vidíte (uvádíte) vždy plusy i mínusy, máte racionální přístup, přemýšlíte o věcech. Vyhovuje mi, že váš workshop obsahuje množství informací, metod atd., které mohu doma rozvést, vybrat si, co mi vyhovuje…

Anna

 

Velmi přínosné, inspirativní, příjemné prostředí

Kristýna

 

Workshop mě hodně inspiroval v tom, jak postupovat dál po ukončení práce. Nebát se experimentovat a tolik o tom nepřemýšlet. Poznání, že práce a povolání není totéž.

Katka

 

Mám averzi vůči přehnaně esoterickému sebezpytování – a tohle rozhodně nebylo ono. Workshop mi pomohl k vhledu do sebe sama a jak s tím prakticky naložit při přemýšlení o hledání povolání.

Naďa

 

  • Odnáším si metody, kterými můžu rozvíjet cestu, jak zkoušet najít práci, která mi bude pasovat
  • Také bylo velmi přínosné slyšet zkušenosti a názory cizích lidí; více se zamyslet nad otázkami, které neřeším každodenně
  • Workshop měl velký přínos. Děkuji.

Adéla

 

Jsem velmi rád, že jsem se zúčastnil. Jde často o věci, které jsem měl na dosah ruky, ale nikdy bych se jich nedotkl. Do budoucna záleží na mě, co z nabytého vhledu vytěžím.

Pavel

 

Velmi pro mne podnětný a důležitý workshop. Další kousek do mozaiky mého sebepoznání. S rozhodováním, závazky, atd. mívám problémy, resp. mě můj současný způsob již dost omezuje a obtěžuje. Děkuji.

Libor

 

Dozvěděl jsem se, co vlastně znamená rozhodování jako pojem samotný – že je to totiž dlouhodobá záležitost, vyžadující čas a trénink. Při samotném workshopu má člověk čas začít se svým tréninkem rozhodování.

Jiří

 

Seminář byl velmi dobře připravený, propracovaný do detailu.

(beze jména)

 

U pana psycholog nemám pocit, že bych byl na vyšší intelektuální úrovni než on. Na rozdíl od jiných psychologů neomílá jen obecné pravdy, které jsou všem známé. Po workshopu mohu vyjmenovat hned několik nových poznatků, o kterých jsem neslyšel – a přesto jsou zásadní a objektivně pravdivé. Bezesporu mi pomohl v mém celoživotním rozhodování – cítím, že se mohu opřít o konkrétní postup a cítím se, jako bych stál na zemi o trochu pevněji.

Šimon

 

Skvěle připravený workshop. Příjemné vyvážení teoretických vstupů a praktických cvičení. Podnětně strukturované podklady k odnesení domů. Fajn odkazy na další zdroje.

Beáta

 

Velmi přínosný seminář pro vyhodnocení životní orientace a hodnot. Určitě doporučuji. Děkuji.

Jana

 

Moc a moc přínosné, inspirativní, lidský přístup, pozornost, srozumitelnost a okamžitá použitelnost v praxi

(beze jména)

 

Na workshop jsem dorazila ve velmi složité psychické situaci a odcházím klidná a s nadějí. Děkuji.

Jana

 

  • ucelený pohled na problematiku hledání svého poslání/povolání
  • konkrétní praktické kroky, jak dospět k jeho nalezení

Olda

 

Velmi užitečný workshop, pomohl mi uklidit mnohé vnitřní rozpory a najít konkrétní postupy, jak dále v hledání povolání, a nejen v “zaměstnání se”.

Alena

 

Workshop byl velmi intenzivní, zcela využitý, mám celý život o čem přemýšlet 🙂

Terka

 

Děkuji, workshop předčil moje očekávání! Hlavně se těším, jak budu trénovat kontrolu mysli: návod + praktické techniky jsme pro to obdrželi.

Hedvika

 

Kurz pro mě byl pojmenováním věcí, o kterých jsem již sama přemýšlela. Toto pojmenování vnímám jako důležité a užitečné a myslím, že mi ušetřilo čas a zkrátilo cestu hledání se. Z kurzu jsem odcházela s jasnější představou o tom, jakým způsobem chci prožít svůj život. 

Vlaďka

 

Pan Špok mě vybavil chutí a lehkostí, která zvedá z křesla, a uvědoměním, že největší jistota je uvnitř mě samého. Dávám pět hvězdiček (z pěti 🙂
Petr

 

Děkuji za obohacující workshop, který mi pomohl najít další cesty, jak se sebou pracovat. Myšlenky a techniky (…) byly velmi inspirativní a rozšířily mi obzory “co se sebou dále”. Doporučuji.

Radka

 

Pozitivní přístup, dobré příklady a skvělá atmosféra.

Lukáš

 

Jeden z najlepších workshopov na ktorych som bol…. tema produktivity a vyvazenosti ma zaujima uz dlhsie, ale tohle bol prvy workshop, ktory mi dal vsetky informacie do kontextu a kde som sa dozvedel kopec zaujimavých tipov a trikov… “Spokovo kolecko” my hodne ovplivnilo moj pohlad na veci…. Doporucujem kazdemu, kto sa chce zlepšit nie len v osobnej produktivite… 

Patrik

 

Nejen , že si odnesete zajímavou zkušenost z interakce na aktuálním setkání, ale další “stravu”, kterou budete moci zužitkovat později a vracet se k tomu.

Michal 

 

Workshop mi pomohl rozlišit dvě slova: zaměstnání a povolání – vím už, že to není totéž. Zároveň jsem si odnesla hodně materiálů a informací. Musím se s nimi více seznámit, vše vyzkoušet a sama se poznat lépe než doposud.
Petra

 

Workshop mi pomohl otevřít se více možnostem a namotivoval mne více experimentovat.

Adam

 

Úžasný a užitečný workshop, teď jen začít. Vše pro to už vím 🙂

 

Moc Vám, pane Špoku, děkuji  za přínosný a hloubavý seminář. Díky němu vím, jak přistupovat k otázkám hledání sebe sama a spokojenosti ve svém povolání. Vaše vstupy a nám předané materiály jsou velmi zajímavé a praktické k zamyšlení a prostudování.

Michaela

 

Byl jsem spokojen. Workshop z velké části naplnil moje očekávání (hlouběji porozumět tématu) a poskytl mi také určité praktické návody, jak se posunout. Byl jsem rád, že to mělo právě formu workshopu (ne jen přednášky) a tedy bylo možné si některé věci alespoň trochu vyzkoušet. Uvítal jsem také doplňující textové materiály.

František

 

Workshop mi pomohl poznat víc samu sebe a ulehčit hledání svého povolání.

Edita

 

Prakticky pojaté. Koktejl a výtažek z různých přístupů, který v celku dával velký smysl. Velmi srozumitelné.

Vladimíra

 

Školení-setkání mělo velmi příjemnou atmosférou. I setkat se se zvídavými lidmi z různých koutů naší země, různého věku, pracovního zaměření i životní situace, kteří ale zrovna také jsou naladěni na podobnou vlnu-přání umět lépe řídit vlastní kroky, bylo obohacující.

Pavla

 

Časová dotace – výborné

Možnost vyzkoušet techniky – výborné

Způsob předání informací – výborné

Množství informací, zejména praktických – výborné

Celkový dojem – výborný

Podotýkám, že jsem jel z 300 km vzdálené lokality a v sobotu 🙂

Michal

 

Získal jsem cenné impulzy a jiné pohledy a inspirace k tomu, jak se na věci dívat. Jsem sám zvědavý, co mi to přinese do budoucna. Myslím, že to chce čas, který si dovolím tomu věnovat.
Tomáš

 

Workshop byl pro mne potřebnou příležitostí k zamyšlení nad svou prací a pracovní budoucností. Líbila se mi kombinace poznatků a praktické skupinové i individuální práce a diskusí.

Ludmila

 

Já jako její doprovod jsem se o sobě mnohé dozvěděla a i když jsem nešla na workshop z důvodu (…) tak pro mě byl velkým přínosem a měl na mě až terapeutický účinek… to se hold stává, když se občas sejdou ti správní lidé na správném místě a ve správný čas… díky za to.

Marie

 

Od workshopu jsem očekávala, že mi ukáže cestu, jak zažívat ve svém životě stále radost, což na 100% splnil. Workshop byl velmi aktivní, interaktivní, atmosféra byla po celou dobu uvolněná, teoretické poznatky byly propojené s praktickými ukázkami a cvičeními. Již během jeho absolvování jsem viděla věci a to doslova v zářivějších barvách – byla jsem z toho v šoku, ale v příjemném šoku. Workshop Umění radosti a kontrola mysli rozhodně doporučuji.
Eva

 

Workshop vydefinoval soubor postupů, nástrojů a seznámil nás s jejich použitím tak, abychom byli schopní tyto dovednosti uplatnit ve svém každodenním životě.

Olga

 

Workshop mi ukázal, že na volbu povolání a jeho hledání není nikdy pozdě. Odnáším si konkrétní návod, jak ve své situaci pokračovat a jak na volbu povolání nahlížet. Velmi děkuji!

Kamila

 

Jsem ráda, že jsem jela. Připravil jste pro nás teorii k ukotvení problematiky do souvislostí i praktická cvičení, která opravdu jdou zařadit do života a celkově bylo moc fajn, jak jste to pojal. Odnáším si jiný pohled na pocity, vědomí, že je někdy příliš přeceňujeme a dobré věci lze dělat bez ohledu na libost a nelibost pocitů.

Pavla

 

Workshop splnil až předčil má očekávání. Vyvážená kombinace teorie a praxe, podaná intenzivní a zábavnou formou.

 

Dozvěděla jsem se teoretické informace z oblasti fungování lidského mozku a zároveň i praktické návody jak toto využít pro svůj osobní prospěch a růst. Několik “návodů” jsem začala praktikovat a usnadňují mi život. Doporučuji.

Lektor byl  erudovaný , empatický a strávený den byl velmi příjemný a přínosný.

Pavla Ch.

 

Pro mně byl tento workshop velkým přínosem. Celý svůj život pracuji v bezpečnostních sborech a rozhodl jsem se, že po ukončení slmouvy už dál nebudu tento služební poměr prodlužovat. Nemám vůbec žádnou zkušenost s prací v “civilním” sektoru a tak byl tento workshop pro mně velmi důležitým mezníkem v hledání odpovědi na to, jaká práce, potažmo zaměstnání by byla pro mně do budoucna zajimavá. Na wokshop jsem přišel se spoustou chaotických dotazů a odešel s ještě více dotazy, ale už s přesným zaměřením, které si musím v průběhu času zodpověď sám, abych nalezl to pravé pro sebe. A za to jsem tomuto workshopu potažmu panu Špokovi velmi vděčný.

Petr Š.

 

Moc děkuji za příjemně strávenou sobotu a připomenutí toho, že UVĚDOMĚNÍ je důležitý krok ke změně a k nalezení odpovědí

Bára

 

Velmi aktivní workshop, který mi poskytl návod, jak dále postupovat k naplnění mého profesního života. Děkuji.

Silvie

 

Bylo to bezvadné, teorie i praktické zkušenosti tak akorát vyvážené … Workshop mi opravdu už teď udělal radost, protože se člověk dozví, že mnoho věcí je v jeho rukou, jen začít používat všechny ty dovednosti. Děkuji.

Soňa

 

Workshop mi ukázal srozumitelně, názorně vysvětlené různé techniky sebepoznávání a následně praktická vodítka jak s tím pracovat dál. A neméně zajímavý úplně jiný pohled na téma povolání v životě člověka.
Martina