WORKSHOP

Umění radosti a kontrola mysli

 

  • Naučíte se, jak kontrolovat svou mysl
  • Zjistíte, jak souvisejí emoce, pozornost a kontrola mysli
  • Prozkoumáte, které překážky nám brání v prožívání radosti
  • Naučíte se řídit pozornost a nacházet radost jako součást každodenního prožívání

 

 

V prvním pololetí 2020 bohužel z důvodu vyčerpání mých pracovních kapacit velkým projektem nebudu vypisovat  nové termíny workshopů. 

Chcete-li být informováni o vypsání nových termínů, prosím registrujte se k zasílání novinek nebo sledujte mé facebookové stránky.

Děkuji za pochopení

Kontrole mysli se lze dobře učit

“Kdybychom tak dokázali lépe kontrolovat svou mysl,” povzdechneme si často. To bychom uměli:

  • zaměřit se na to, co je důležité
  • odstranit rušivé, nepříjemné a nepodstatné myšlenky
  • rozhodnout se podle své vůle, nikoli podle zrovna převládající emoce
  • směřovat své vědomí směrem, o kterém vím, že přinese nejvíce dobrých stavů a pozitivních myšlenek
  • zažívat více radosti, protože bychom dokázali tlumit to, co nás obtěžuje a v mysli se vrací…

Kontrole mysli se přitom dá velmi dobře naučit. Musíme ale vědět jak: Znát principy tohoto tréninku. Vědět, co nesmí v kontrole mysli nikdy chybět, aby se nestala nebezpečným vytěsňováním. To vše si během workshopu ukážeme. Představíme si čtyři hlavní fáze kontroly mysli a každou z nich prozkoumáme.

Radost je naučená dovednost prožívání

Zaměříme se také na aspekty prožívání radosti, které souvisejí s touto kontrolou mysli, tedy s tím, co svou pozorností záměrně vybereme / nevybereme. Představíme si radost nikoli jen jako “odměnu” za výsledek nebo podařené dílo, ale jako možný doprovod každodenního prožívání. A ukážeme si, jak na to.

 

Radost nemá být jen odměna za to, že se něco povedlo. Má být součástí našeho každodenního prožívání. To dokážeme jen tehdy, umíme-li kontrolovat svou mysl.

 

Workshop se koná pro malou skupinu (max. 8-12 účastníků), která umožňuje dostatečný prostor pro vaše otázky a intenzivní práci. Hlaste se proto prosím včas.

 

“Dozvěděla jsem se teoretické informace z oblasti fungování lidského mozku a zároveň i praktické návody jak toto využít pro svůj osobní prospěch a růst. Několik “návodů” jsem začala praktikovat a usnadňují mi život. Doporučuji.”

Pavla Ch.

Přečíst další hodnocení workshopů

 

Chcete vědět více?

 

 

V prvním pololetí 2020 bohužel z důvodu vyčerpání mých pracovních kapacit velkým projektem nebudu vypisovat nové termíny workshopů. 

Ve workshopech samozřejmě budeme pokračovat – chcete-li být informováni o vypsání nových termínů, prosím registrujte se k  zasílání novinek  nebo sledujte mé facebookové stránky .

Děkuji za pochopení